Історія організації

У 2015 році на мапі громадського сектору Черкащини з’явилась нова неурядова організація – Проти Корупції”.

Наша місія: розбудова громадянського суспільства і дієвого місцевого самоврядування на основі принципів відкритості, прозорості, професійності та ефективності.

Наші пріоритети:

  • «Проти Корупції» розробка та впровадження антикорупційних політик: громадський контроль за роботою місцевої влади з метою захисту інтересів громади.
  • «Проти Корупції» розвиток громад та децентралізація: підтримка і менторство об’єднаних громад, надання їм методологічної, тренінгової та експертної допомоги.
  • «Проти Корупції» live: сталий розвиток НУО та життездатних громад.
  • «Проти Корупції» до змін: захист прав та інтересів жителів регіону через співпрацю з органами державної влади та випрацювання спільних рішень.
  • «Проти Корупції» до експертного потенціалу: залучення експертів зі всієї країни до участі у публічних заходах регіону.
  • «Проти Корупції» до послуг: організація і проведення тренінгів для НУО та органів місцевого самоврядування, надання приміщення для проведення заходів.
  • «Проти Корупції» і екологічна безпека Черкащини та регіону — під громадським контролем. Забезпечення екологічних прав та інтересів мешканців територіальних громад регіону є сенсом діяльності ГО «Проти Корупції», та створення екологічно безпечного середовища.

Наша команда має унікальний досвід, який здобула під час роботи.

Зокрема:

– розроблено 65 та впроваджено більше 22 успішних проектів;

– маючи достатні знання та кваліфікацію,  з 2018 році ми беремо активну участь у процесі розробки “Програми стратегії будівництва та реконструкції місцевих доріг Черкаської області“. Ми стали центром збору, обробки відповідних рекомендацій та пропозицій від активістів громадянського суспільства регіону. В результаті нами було спрямовано понад 80 пропозицій, більшість з яких були включені до проекту  програми, який пройшов розгляд на колегії ОДА.

– тренери ГО “Проти Корупції” – досвідчені експерти, які залучаються для проведення навчань  міжнародними програмами;

– ГО “Проти Корупції”  є членом загальноукраїнської мережі “CoST Ukraine”;

– маємо багатий досвід впровадження партнерських проектів, як на регіональному, так і на загальноукраїнському рівні.

На базі ГО “Проти Корупції”  створена Коаліція громадських організацій Корсунщини, яка спрямована на розвиток громадського сектору, які прагнуть змін в своєму регіоні.   Ведемо тісну співпрацю з громадською спілкою  “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ”.

Навички команди креативно мислити дозволяють втілювати інноваційні культурні проекти: ековистави, освітні дитячі комікси, фести, тощо.

Команда ГО “Проти Корупції”  пройшли підготовку за темами: “Фандрайзинг”, “Робота зі ЗМІ та комунікаціями”, “Проектна діяльність”, “Можливості для НУО”, “Взаємодія НУО з Урядом”, «Документація та фінансовий менеджмент неприбуткової громадської організації», тощо. Ми залюбки поділимось своїм досвідом з вами, звертайтесь до нашої команди!

Водночас, ГО “Проти Корупції”  має затишне та зручне приміщення, яке можна  використовувати для проведення  круглих столів, тренінгів та інших освітніх заходів. Ми вже чекаємо на вас!