😊 «Ну де ви так довго їздили?», – приблизно так нас зустріли в миколаївському
👍 Чесно кажучи, в багатьох миколаївських закладах нас зустрічали більш-менш привітно і навіть раді були показати, як же в них гарно відбудували укриття чи приміщення. Так було і в цьому закладі, директор якого любʼязно провів нам екскурсію довгими оновленими коридорами споруди захисту.
🍵 «В нас буде і фіточай, і невеличка бібліотека. Є вже тенісний стіл, банери. Раніше тут була майстерня й підвал був страшний, а зараз тут тепло та комфортно. Буде ще краще, бо домиємо, поставимо мікрохвильову піч, чайник», – похизувався Сергій Васильович.
⚠️ Все б нічого, та платівка наша гратиме вічно: на жаль, вбиральні для маломобільних пацієнтів підрядник не облаштував. Їм доведеться якось тягнутися до вимикачів світла та намагатися зайти на кріслі колісному до місця призначення при вузьких проходах. Цим не задоволений і директор центру.
♿ Продовжуючи тему безбарʼєрності, ми дізналися, що з кошторису зняли підйомника для маломобільних груп населення, однак, зі слів пана Сергія, заклад зараз в черзі на його отримання. Його виготовляє в Україні лише одне підприємство. Отож, на жаль, ще немає до укриття безбарʼєрного входу, проте в сам заклад можна комфортно дістатися і навіть ним пересуватися — при вході та всередині є тактильна навігація та доступний ліфт.
ʼ
💡 Інша справа з енергоефективністю — в приміщенні є окрема кімната електрощитова, енергозберігаючі лампи, встановленні нові двері металопластикові, а також є дизельний генератор на 8 кВт.
✨ Знаючи про амбітність планів керівника закладу та його жагу до забезпечення комфортом пацієнтів, ми віримо, що недоліки невдовзі тут виправлять.
🔗 З проєктом відбудови закладу можна ознайомитися тут: https://surl.li/gjoqoy .
📌Цей матеріал підготовлено в рамках проєкту ««Громадський моніторинг відновлення: прозорість та підзвітність відбудови соціальної інфраструктури Миколаївського та Бериславського районів», що реалізується в межах субгрантингового компоненту проєкту «Контроль витрат на відновлення», який реалізується за підтримки Європейського Союзу.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Проти Корупції» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу. Проєкт «Контроль витрат на відновлення» впроваджують Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу».