Аналіз статків голови Катеринопільської районної ради.

0
Голова Катеринопільської районної ради Віталій Верета обіймає свою посаду третій рік поспіль. В раду Верета балотувався від ВО «Черкащани», до цього служив в АТО.

«Єрківчанин Віталій Верета у раді – нове обличчя. У нього серед депутатів не було конкурентів. Віталія Івановича обрано таємним голосуванням майже одноголосно, проти був один депутат, один бюлетень був зіпсований», – повідомляє подробиці обрання голови райради сайт «Прочерк».

Відповідно до декларації очільника райради, його сім я володіє двома будинками на Катеринопільщині. Один з них, на 97 «квадратів», розташований в селі Єрки (ціна 68 тисяч гривень), інший – у Катеринополі – 50 квадратних метрів за 13 тисяч гривень. Також з листопада 2013 року у володінні Віталія Верети магазин непродовольчих товарів на 102 «квадрати» за 76 тисяч гривень. Окрім того, на голову райради зареєстровано 4 земельних ділянки загальною площею понад 2 гектари (вказана вартість лише двох ділянок – 35 та 46,5 тисяч гривень).

Серед нерухомого майна очільника райради легкове авто Фіат Добло 2009 року випуску за 159 тисяч гривень та легковий причіп 2004-го за 3,5 тисячі гривень.

У 2015-му Віталій Верета заробив майже 83 тисячі гривень у Військовій частині А 1414 та майже 8 тисяч від Катеринопільської районної ради. Окрім того, голова районної ради отримав майже 16 тисяч пенсії, 3 тисячі на допомогу по придбанню твердого палива і майже 2 тисячі гривень пільги на комунальні платежі.

Дружина голови райради Ольга Верета отримала 13 тисяч гривень пенсії та ще понад 3 тисячі субсидії.

У 2016-му статки сім ї  голови райради виросли за рахунок підприємницької діяльності. 93,5 тисячі гривень зарплати та ще 26 тисяч гривень пенсії отримав Віталій Верета, майже 43 тисячі прибутку від бізнесу  та 14,5 тисяч пенсії – його дружина.

Також у 2016 голова райради отримав майже 5 тисяч гривень різних матеріальних допомог, 1,5 тисячі від надання майна в оренду та понад 10 тисяч пільг на комунальні платежі.

Варто зазначити, що Віталій Верета не вказав, що є одним із засновників громадської організації «Спілка учасників АТО Катеринопільщини», хоч цього зараз і вимагає закон.

Ірина Семенова, фахівець з планування і проведення pr-кампаній ГО «ПРОТИ КОРУПЦІЇ»

Матеріал підготовлений в рамках співпраці з проектом ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору», проекту «Конфлікт інтересів у діяльності місцевих депутатів Черкаської області»

Поширити в

Comments are closed.