Квартира, автівка та три земельні ділянки. Чим володіє голова Уманської райради?

0

Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець обіймає свою посаду другий рік поспіль. В районну раду була обрана від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Перед тим, як очолити райраду  Оксана Супрунець очолювала відділ освіти Уманської райдержадміністрації та працювала начальником відділу кадрів ПОСП “Уманський тепличний комбінат”.

Згідно декларації Оксани Супрунець, її сім’я володіє трьома земельними ділянками загальною площею майже 2 гектари.

Із нерухомості сім’я Супрунець володіє також квартирою в селі Городниця Уманського району на 57 квадратів вартістю майже 15 тисяч гривень.

На чоловіка Оксани Супрунець Віктора зареєстрований легковий автомобіль марки Вартбург 1,3 1990 року випуску (ціна не вказана). Згідно інформації на сайті RST вартість такого авто залежно від стану коштує від 28 до 33 тисяч гривень.

У 2015-му на основному місці роботи голова Уманської райради отримала 11,5 тисяч гривень. В наступному році зарплата становила 127,5 тисяч гривень.

Окрім того, у 2015-му Оксана Супрунець отримала ще майже 78 тисяч гривень від ПОСП “Уманський тепличний комбінат”.

Її чоловік – Віктор Супрунець у 2015-му отримав 69 тисяч зарплати від Ладижинської спеціальної ЗОШ-інтернату Черкаської облради та 12 тисяч пенсії. У 2016-му – 94 тисячі зарплати та майже 15 тисяч пенсії.

Оксана Супрунець: про що говорять у ЗМІ

Ім’я Оксани Супрунець згадується в уманських ЗМІ поряд із «кущовими» виїздними нарадами з очільниками територіальних громад Уманщини.

«Сьогодні показовим є те, що завдяки спільній позиції районної державної адміністрації, районної ради та очільників територіальних громад Уманщини можна зробити багато доброго і корисного для жителів нашого району. Адже що таке цифри чи певні якісні показники? Це – і наповнення місцевих бюджетів, і зайнятість населення, це – життя людей. Тому, безумовно, найкращий соціальний захист працездатного населення – це наявність роботи й гідної заробітної плати, – резюмувала на завершення наради голова районної ради Оксана Супрунець», – цитує голову райради інтернет-видання «Сьогодення Уманщини».

Ірина Семенова, фахівець з планування і проведення pr-кампаній ГО «ПРОТИ КОРУПЦІЇ»

Матеріал підготовлений в рамках співпраці з проектом ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору», проекту «Конфлікт інтересів у діяльності місцевих депутатів Черкаської області»

Поширити в

Comments are closed.