Інклюзивне відновлення України🇺🇦

0

🗓14 березня у Домі громадянського суспільства ІСАР Єднання Civil Society Home відбулась Конференція “Інклюзивне відновлення України: шлях громадськості до участі в прийнятті рішень”.
📈За даними соціологічного дослідження ГО “Проти Корупції” Спільноти ОГС “Відновлення”, більше 70% респондентів не мають інформації про План відновлення у своїх громадах. 48% респондентів бачать свою участь у антикорупційному контролі. Загалом громадськість середньої вікової категорії більше зацікавленні у прийнятті рішень та в участі у процесах відновлення.

🎤Юрій Путря, голова ГО “Проти Корупції”, зазначив: “Завдяки результатам дослідження, ми напрацювали дорожню карту з ким і як треба працювати, які механізми потрібно використовувати для залучення мешканців до процесів відновлення. Ми оновили знання про потреби та позицію ЦА щодо відновлення та розвитку постраждалих громад. Впевнені, що громадському сектору необхідно бути фасилітаторами між владою та мешканцями для створення якісного ПКВ (плану комплексного відновлення)”.

🖇Під час конференції:
• презентували результати соціального дослідження та аналітику нормативно-правових актів щодо залучення мешканців до прийняття рішень у сфері відновлення;
• презентували аналітичний звіт щодо механізмів прозорого залучення громадськості до планування відновлення;
• експерти обговорили питання спроможності регіонів до відновлення в умовах окупації територій та обстрілів, які тривають, а також пошук шляхів неформальної Коаліції “Інклюзивне відновлення України“.


🎥Відеозапис заходу події можна переглянути у Facebook ІСАР Єднання: bit.ly/3Vj1MQ6
🤝Захід проведено в межах проєкту ІСАР Єднання “Українська Спільнота ОГС “Відновлення“ за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Isar Ednannia

Поширити в

Comments are closed.